rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Wessanen Terug naar discussie overzicht

Wessanen 2019

365 Posts
Pagina: «« 1 ... 13 14 15 16 17 ... 19 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. sambaron 10 april 2019 15:14
    Persoonlijk vind ik het bod veel te laag en ga ervan uit dat het uiteindelijke bod nog verhoogd zal worden door Jobson&Co. Hij heeft afgelopen jaar nog meermaals bijgekocht op veel hogere koersen (tot aan 18+) om zijn positie verder uit te breiden. Voor 11,50 zou hij Wessanen dan ook voor een prikkie op willen kopen. Ik zie het allemaal weer als een vooropgezet spel. Koers is vorig jaar in zeer korte tijd in elkaar getrapt van 18+ tot 6+ door shorters. Koers was begin dit jaar al aan het herstellen en nu in ene een flut-bod. Ik ben hier als LT-belegger Wessanen niet blij mee en zal mijn stukken niet aanbieden bij dit bod.
  2. Broer Konijn 10 april 2019 15:23
    Heel bijzonder weer deze gang van zaken.....
    Ik ben LT belegger in Wessanen en niet blij met dit flutbod.
    Jobson krijgt fors belang in de Newco....
    Zou mijn aandelen Wes ook graag ruilen voor aandelen Newco.....
    Het waren tien fantastische jaren........ :-(
  3. Leonard 10 april 2019 15:34

    Natuurvoedingsbedrijf Wessanen valt in Franse handen

    15:17 (10/04) - Bron: De Tijd

    Het Nederlandse Wessanen stemt in met het overnamebod van een consortium onder leiding van de Franse investeerder PAI Partners.

    Het bod bedraagt 11,50 euro per aandeel (inclusief dividend) in contanten, wat neerkomt op circa 885 miljoen euro.

    In maart werd bekend dat er gesprekken werden gevoerd over een overname en dat boekenonderzoek plaatsvond. Wessanen gaf toen aan dat begin februari de eerste interesse kenbaar werd gemaakt door het consortium. Toen werd door het bedrijf besloten dat het niet in het belang van de stakeholders van Wessanen was om de onderhandelingen aan te gaan. Na verschillende herziene voorstellen werd het huidige bod gedaan.

    Tot het consortium behoort ook de Amerikaanse investeerder Charles Jobson. Die is grootaandeelhouder van Wessanen met een belang van ruim 25,7 procent. Jobson is sinds 2009 aandeelhouder van Wessanen.


    Emmanuel Vanbrussel
  4. Daily swing 10 april 2019 15:35
    quote:

    sambaron schreef op 10 april 2019 15:14:

    Persoonlijk vind ik het bod veel te laag en ga ervan uit dat het uiteindelijke bod nog verhoogd zal worden door Jobson&Co. Hij heeft afgelopen jaar nog meermaals bijgekocht op veel hogere koersen (tot aan 18+) om zijn positie verder uit te breiden. Voor 11,50 zou hij Wessanen dan ook voor een prikkie op willen kopen. Ik zie het allemaal weer als een vooropgezet spel. Koers is vorig jaar in zeer korte tijd in elkaar getrapt van 18+ tot 6+ door shorters. Koers was begin dit jaar al aan het herstellen en nu in ene een flut-bod. Ik ben hier als LT-belegger Wessanen niet blij mee en zal mijn stukken niet aanbieden bij dit bod.
    als je je stukken niet aanbiedt bij dit bod...wat kan dan uiteindelijk het traject worden?
  5. [verwijderd] 10 april 2019 16:02
    Het bod is laag, dat Wessanen akkoord gaat betekend niks. De aandeelhouders moeten akkoord gaan, deze gaan in mijn verwachting hier niet akkoord mee.

    Ik verwacht morgen voor beurs een verhoging naar €12.50. Ook laag maar hiermee hebben ze een koopje en zal ik met tegenzin toch akkoord gaan.
  6. Leonard 10 april 2019 16:42

    Nieuws
    ? Ondernemen
    ? Voeding & Drank

    Natuurvoedingsbedrijf Wessanen valt in Franse handen

    10 april 201915:36

    Het Nederlandse Wessanen stemt in met het overnamebod van een consortium onder leiding van de Franse investeerder PAI Partners.

    Het bod bedraagt 11,50 euro per aandeel (inclusief dividend) in contanten, wat neerkomt op circa 885 miljoen euro.

    In maart werd bekend dat er gesprekken werden gevoerd over een overname en dat boekenonderzoek plaatsvond. Wessanen WES6,17%

    gaf toen aan dat begin februari de eerste interesse kenbaar werd gemaakt door het consortium. Toen werd door het bedrijf besloten dat het niet in het belang van de stakeholders van Wessanen was om de onderhandelingen aan te gaan. Na verschillende herziene voorstellen werd het huidige bod gedaan.

    Tot het consortium behoort ook de Amerikaanse investeerder Charles Jobson. Die is grootaandeelhouder van Wessanen met een belang van ruim 25,7 procent. Jobson is sinds 2009 aandeelhouder van Wessanen.

    PAI is één van de grootste Europese investeringsmaatschappijen met een portefeuille van meer dan 12 miljard euro. Volgens topman Christophe Barnouin biedt het consortium een aantrekkelijke prijs voor de aandeelhouders en is de overname in het beste belang van Wessanen. Hierdoor kan het natuurvoedingsbedrijf immers verder investeren om zijn leidende positie in de markt van natuurvoeding te behouden.

    Amsterdam

    Het is de bedoeling dat ten laatste begin juni een voorlopig voorstel wordt ingediend bij de Nederlandse Autoriteit Financiële Markten. De overname zou dan in de tweede helft van dit jaar kunnen worden afgerond. De bedrijfsnaam van Wessanen blijft behouden en het hoofdkantoor blijft in Amsterdam.

    De overname zal geen directe gevolgen hebben voor de werkgelegenheid. Ook het management krijgt de steun van de nieuwe eigenaars. Wessanen kwam woensdag ook met cijfers over het eerste kwartaal. De omzet daalde met ruim 4 procent tot bijna 160 miljoen euro.

    Emmanuel Vanbrussel,

    Redacteur Ondernemen

    Bron: ANP
  7. DeHardeWerker 10 april 2019 19:18
    quote:

    moneymaker_BX schreef op 10 april 2019 16:48:

    Tegenvallend bod maar ik ga niet wachten en ben er uit op 11.50/11.51
    Wordt een vies spelletje gespeeld dat is duidelijk
    En ook hier zat je er weer volledig naast met je voorspelling dat er zeker een hoger bod zou komen. Misschien in het vervolg wat minder hoog van de toren blazen met je eeuwige geroeptoeter, je geeft keer op keer blijk dat je het spel niet begrijpt en het je aan inzicht in beleggen ontbreekt.
  8. DeHardeWerker 10 april 2019 19:19
    quote:

    moneymaker_BX schreef op 4 april 2019 09:52:

    Toch een sprong boven de 11 nu
    Ik denk snel nieuws van een akkoord en hoger bod
    Inderdaad snel nieuws, geen hoger bod.
  9. Stephan010 10 april 2019 23:40
    €11.36 is overname uiteindelijk. Maar die klojo’s tellen €0.14 aan dividend welke 15 april gepland stond ook bij.
  10. Leonard 11 april 2019 09:17
    11-04-2019
    09:04

    KBC Securities over Wessanen: 'Gooi de handdoek nog niet in de ring'

    KBC Securities denkt dat de overname van natuurvoedingsbedrijf Wessanen
    door private equitygroep PAI Partners geen gedane zaak is. Gisteren maakte Wessanen bekend dat het instemt met het bod van een consortium rond PAI van 11,5 euro per aandeel cash. Dat komt neer op een bedrag van 885 miljoen euro. In het consortium zit nu ook Charles Jobson, de Amerikaanse investeerder die 25,7 procent van Wessanen bezit.

    Analist Alan Vandenberghe vindt dat 11,5 euro per aandeel het langetermijnpotentieel van Wessanen niet reflecteert. 'Het feit dat Jobson nu aan de koopkant staat en gezien de prognose van een versnelling van de merkengroei, zijn de vooruitzichten voor Wessanen allicht beter dan wat de markt ingecalculeerd had.'

    Vandenberghe vervolgt: 'Mogelijk doen grote, nieuwe aandeelhouders, een tegenbod. Ik zou als belegger dus nog niet de handdoek in de ring gooien.' Een tegenbod moet minstens 7 procent hoger liggen, oftewel 12,3 euro.

    Wessanen opent 0,1 procent hoger op 11,54 euro, licht boven de biedprijs dus.
  11. sambaron 11 april 2019 09:59
    'Overnamebod op Wessanen nog te laag'
    Gepubliceerd op 11 apr 2019 om 09:17 |
    09:17 - 'Overnamebod op Wessanen nog te laag'
    Wessanen (09:34)
    11,530 0,000 (0,00%)

    AMSTERDAM (AFN) - Het overnamebod op Wessanen is te laag. Dat schrijven analisten van KBC Securities. Het bestuur van het natuurvoedingsbedrijf stemde inmiddels in met het bod van 11,50 euro per aandeel van een consortium onder leiding van de Franse investeerder PAI

    Wessanen verwacht dit jaar versnelde groei van eigen merken, zoals Zonnatura en Whole Earth. De groeivooruitzichten op de lange termijn zijn volgens KBC daardoor beter dan beleggers hadden ingeprijsd. Dat Wessanen na de overname verdergaat als niet-beursgenoteerd bedrijf, is volgens de marktvorsers positief omdat het meer ruimte biedt voor groei.

    KBC hanteert een buy-advies en koersdoel van 13 euro. Wessanen stond donderdagochtend omstreeks 09.10 uur 0,2 procent lager op 11,51 euro.
  12. ToniPantaloni 11 april 2019 10:51
    Ik ben er vanmorgen uit aan 11,55. Die 7% is maar afwachten en denk dat ik elders met het vrijgekomen geld meer rendement kan halen dan die 7%. Blijf het doodzonde vinden. Mooi NL bedrijf weer van de beurs en nog wel naar Fransen. #bah
  13. forum rang 6 effegenoeg 11 april 2019 10:59
    Hoewel ik zelf aandeelhouder van ING ben, beticht ik hen er van een groot aandeel in dit inferno te hebben gehad.
    Heb mezelf op 11,31€ laten onteigenen.
    Heb me met de vrijkomende gelden een positie in de B S Groep op 11,75€ verworven.
  14. sambaron 11 april 2019 11:11
    De rol van ING in dit spel vind ik ook uitermate verdacht. Het zou mij dan ook niks verbazen als er bij een keuze voor een begeleidende bank bij het overname-proces de naam ING in beeld komt....
  15. lange frans 11 april 2019 11:13
    quote:

    ToniPantaloni schreef op 11 april 2019 10:51:

    Ik ben er vanmorgen uit aan 11,55. Die 7% is maar afwachten en denk dat ik elders met het vrijgekomen geld meer rendement kan halen dan die 7%. Blijf het doodzonde vinden. Mooi NL bedrijf weer van de beurs en nog wel naar Fransen. #bah
    Ik blijf nog even zitten. Wie weet biedt een ander 7% meer. En de kans dat de hele deal niet doorgaat, lijkt me klein.
  16. [verwijderd] 11 april 2019 11:28
    Helemaal mee eens, de deal gaat door. Maar gezien de opwaartse druk van het aandeel is een verhoging absoluut te verwachten.

    Ik verkoop niks tot een hoger bod.
  17. psps 11 april 2019 12:07
    AFM hier moet u ongrijpen!
    Dit is niet meer geloofwaardig!
    KBC heeft een koersdoel van 13 en de IING bank een koersdoel van 6,50! Dat noem je analist en bedrog!
  18. ToniPantaloni 11 april 2019 13:22
    Ik sluit hoger bod ook niet uit. Mijn punt is dat die 7% en het wachten tot de afwikkeling etc mij veel te lang duurt. Bij Gemalto hetzelfde 'gezeik' gehad. Daar ook op (tevergeefs) op hoger bod gewacht. En ondertussen stonden de euro's daar maar te niksen. Ik hoop natuurlijk voor de zittenblijvers dat verhoogd bod een klapper van jewelste wordt! Succes nog.
365 Posts
Pagina: «« 1 ... 13 14 15 16 17 ... 19 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 6.998
AB InBev 2 5.480
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.167
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.476
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.639
Aedifica 3 900
Aegon 3.258 322.636
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.287
ageas 5.844 109.884
Agfa-Gevaert 14 2.047
Ahold 3.538 74.290
Air France - KLM 1.025 34.978
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.032
Alfen 16 24.282
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 404
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.812
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.667
AMG 971 133.026
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.685
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 481
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.886
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.478
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.282
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.715
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.075
ASML 1.766 105.786
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 466
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.608
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.389