odA neD gaaH schreef op 21 september 2018 18:22:
[...]
Moderator (Henk), zie nu pas deze verwijdering van mijn post omdat ik niet inhoudelijk zou hebben gereageerd. Naar mijn mening is 90% van de posts hier niet inhoudelijk, maar goed het zij zo. Wellicht was mijn post ietwat sarcastisch, maar ik heb er niemand mee gekrenkt, dit in tegenstelling tot de post welke ik las in het draadje: Sijmen de Vries heeft in 2018 miljoenen verdiend. Ik heb het laatste woord maar in een d laten eindigen ipv een t, maar dit terzijde. Naar mijn mening had dit gehele draadje moeten worden verwijderd, maar als het dan toch mag blijven staan zeker de volgende post:
Sijmen de Vries heeft altijd als eerste aan zichzelf gedacht en gaat daar vrolijk mee door.
Hij heeft een dramatisch track-record en heeft toch miljoenen verdiend over de rug van vele (particuliere) investeerders. (sinds 2002?).
Hoe hier de CEO van Pharming wordt neergezet, de lusten de honden geen brood van.
Deze post is echter nog steeds niet verwijderd. Hoe bedoel je: meten met twee maten. Dat er kritisch wordt omgegaan met posts vind ik prima, maar wees dan wel consequent.
Zo, ik heb mijn hart weer gelucht en hoop dat er ook iets mee wordt gedaan.