drulletje drie schreef op 15 januari 2018 15:17:
[...]
Wit Konijn,
@Vallourec, is afhankelijk van de investeringen in de olie en petroleum branche. (zoals peter ook al een paar keer heeft aangegeven). Vraag is wanneer deze bedrijven beginnen met investeren aangezien de olieprijs afgelopen tijd flink is gestegen.
Zijn alleen meer dingen die de koers van @VALLOUREC kunnen laten bewegen.
Het grote aantal shorts maar bijvoorbeeld ook de eventuele verkoop van grond in Brazilië die voor een flinke som geld op de balans kan zorgen ($700 miljoen kwam voorbij).
Koers is laatste tijd flink opgelopen ik heb er veel (misschien wel teveel) dus wil er boven de € 6.00 een paar gaan verkopen. Maar hou er zeker een "paar" vast, want ik denk dat bedrijven zoals @VALLOUREC en @SBM dit jaar flink kunnen herstellen als de investeringen in de oliesector weer aan gaan trekken.
Hoop dat je hier wat aan hebt ;)